A30F6F94-683F-42FA-AC4D-31D9BC66EE33

ZENITH FAMILY OFFICE’I VÄÄRTUSED

Professionaalsus

Professionaalsus viimse detailini. See on Zenith Family Office’i vundament ja meie meeskonna põhikäivitaja. Peame oluliseks meeskonnaliikmete maksimaalset pingutust, parimaid teadmisi ning süvenemist detailidesse. Oleme lahendustele orienteeritud, me teeme asjad ära.

Ausus

Oleme ausad nii kolleegide, klientide kui iseenda vastu. Töötame perekondadega, kellel on üle põlvkondade ulatuv ühine ajalugu ja väärtused. Ausus tagab parimad lahendused ja usalduse, mis võimaldab suurepäraseid tulemusi saavutada.

Areng

Me ei karda eksperimenteerida ega otsustada ning leiame igale olukorrale lahenduse. Selle taga on suur usaldus – usaldus perekondade poolt, usaldus iseenda ja oma kolleegide vastu. Otsustusvabaduse ja usalduse kaasabil kasvame nii inimeste kui ka professionaalidena ning pakume seeläbi klientidele parimaid tulemusi, mis kasvatavad nende varade väärtust ja aitavad panustada ühiskonda.

Lojaalsus

Oleme lojaalsed oma klientidele ja oma ettevõttele. Elame regioonis, kus pole veel sajandeid olnud jõukuse loomiseks. Perekonnad, kellega me koos töötame, on esimesed, kes annavad rikkust üle järgnevatele põlvkondadele. Meil on au kanda seda vastutust ning seista kliendi kõrval ja hoida koos väärtust, mis kestab üle põlvkondade.

ZENITH FAMILY OFFICE’I visioon

Pakkuda perekondadele piiriüleselt toimivat usaldusväärset universumit, mis aitab hoida, kasvatada ja väärtustada perekondade varasid üle põlvkondade, sotsiaalselt ja jätkusuutlikult.

ZENITH FAMILY OFFICE’I MISSIOON

Pakkuda perekondadele varade juhtimise terviklahendust, tagades jõukuse jätkusuutlikkuse üle põlvkondade. Selleks pakume pereliikmetele jõukuse haldamise tööriista, rakendame tipp-professionaale ja digitehnoloogiaid ning loome piiriüleseid toetavaid võrgustikke.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo